Półkolonie zimowe

Ferie zimowe? Nie pozwól aby dopadła Cię nuda! Dzięki półkoloniom organizowanym przez Centrum Aktywności Ruchowej spędzisz czas aktywnie i z humorem!

Podczas ferii zimowych 2019 Centrum Aktywności Ruchowej zaprasza do wspólnego aktywnego wypoczynku! Prosimy zarezerwować pierwszy tydzień wolny od szkoły!

Podobnie jak w latach ubiegłych czas będzie wypełniony treningami piłkarskimi, a w programie znajdzie się zwiedzanie kolejnego stadionu piłkarskiego, a także super zabawa w Parku Wodnym Tychy. Do tego integracja i animacje w grupach, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach uczestników. Podobnie jak ubiegłym roku do aktywnego wypoczynku zapraszamy nie tylko piłkarzy. Przewidujemy również utworzenie grupy rekreacyjno-artystycznej, a także harcerskiej.

Do udziału w półkoloniach, które odbędą się w pierwszym tygodniu ferii zimowych (11-15 lutego) zapraszamy dzieci i młodzież urodzoną w rocznikach od 2004 do 2012. 

Miejscem bazowym półkolonii będzie Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie przy ul. Kazimierza Wielkiego 5, a codziennie dzieci będą miały zapewnione dwa posiłki oraz zajęcia zorganizowane w godzinach od 8.00 do 14.00. W razie potrzeby zapewniamy opiekę nad dzieckiem w godzinach 7:00-15:00.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 575 723 237.

Zapisy na Aktywne Półkolonie Zimowe dostępne za pośrednictwem formularza rejestracyjnego – ZAPISZ SIĘ!

HARMONOGRAM – AKTYWNE PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2019 – do pobrania:
http://centrumar.pl/wp-content/uploads/2019/02/Harmonogram-Aktywne-Półkolonie-Zimowe-2019.pdf

Zapraszamy!

Centrum Aktywności Ruchowej