Dmuchańce

Boisko pneumatyczne

Wymiary boiska 16m x 8m wysokość 2,3m.
Wykonane z bezpiecznego materiału dmuchanego, umożliwiającego bezpieczną zabawę dla dzieci.
Służy do prowadzenia zajęć piłkarskich, jak również organizacji pikników rodzinnych oraz mini turniejów.
Posiadamy 2 identyczne boiska.

Dmuchana zjeżdżalnia

Wymiary: wysokość 5,6m, szerokość 4m, długość 6m, półka zjazdowa 2,8m.
Dmuchane zjeżdżalnie są jedną z najciekawszych atrakcji dla najmłodszych. Po wyczerpującej wspinaczce na duże wysokości dzieci mogą z uśmiechem na twarzy wykonać kilkumetrowy zjazd w dół po miękkiej i sprężystej powierzchni. Wszystko przebiega bezpiecznie i jest gwarancją beztroskiej zabawy.

Bramka piłkarska z matą celnościową

Bramka z matą jest niezastąpiona, kiedy gra się samemu lub tylko z bramkarzem – można do upadłego trenować strzały, ponieważ widać dokładnie, gdzie trafiło się piłką. Idealnie nadaje się do konkursów podczas pikników oraz turniejów.

Statek piracki

Wymiary: wysokość 5,5m, szerokość 4,5m, długość 9m, półka zjazdowa 2,6m.
Dmuchany statek piracki zapewnia doskonałą zabawę. Jego ogromnym atutem jest element zjeżdżalni, który dodatkowo został uzupełniony o przestrzeń do beztroskiej zabawy. Całość jest z każdej strony wykończona ścianami, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas zabawy.

Zamek dmuchany

Wymiary: wysokość 3m, szerokość 3,6m, długość 4,6m.
Zamki idealnie nadają się do zabawy najmłodszych dzieci. Najczęściej wypożyczane podczas urodzin i małych imprez rodzinnych.

 

Duża zjeżdżalnia „Tygrys”

Wymiary: wysokość 7,5m, szerokość 5,5m, długość 9m, półka zjazdowa 3,5m.
Nasza duża zjeżdżalnia „Tygrys” zapewnia doskonałą zabawę zarówno dla młodszych i starszych dzieci. Wysokość zjeżdżalni i długość ślizgu gwarantuje niezapomniane wrażenia uczestnikom zabawy.

Eurobungee

Wymiary: wysokość 8m, szerekość 9m, długość 9m. 
Śmiałkowie przypięci elastycznymi linami rozpiętymi pomiędzy masztami mogą skakać do woli na wysokość 8 metrów. Wspaniałe odbicie daje im sprężysta trampolina. Stawiamy na bezpieczeństwo uczestników zabawy. Wszystkie urządzenia mają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Super akrobacje dla amatorów mocnych wrażeń, dorosłych, młodzieży i większych dzieci. Na euro bungee można wykonywać podwójne salda w przód i w tył. Urządzenie nie wymaga napędu ani specjalnej wytrzymałości czy sprawności od uczestników zabawy. Nasi doświadczeni pracownicy czuwają nad bezpieczeństwem uczestników imprezy, dbają o prawidłowe założenie uprzęży oraz przeprowadzają odpowiedni instruktaż. Polecamy na wszystkie masowe imprezy plenerowe, zarówno firmowe pikniki, jak i festyny rodzinne! Euro bungee to numer 1 na rynku wśród urządzeń rekreacyjno-sportowych. Adrenalina, przygoda i świetna zabawa dla całej rodziny!

Dmuchana gąsienica

Wymiary: powierzchnia 5m x 10m, długość toru przeszkód 18m
18 metrowa dmuchana kolorowa gąsienica to jedna z najbardziej popularnych atrakcji na pikniki, dożynki i festyny rodzinne. W środku której znajduje się zjeżdżalnia oraz tor przeszkód

Suchy basen

Wymiary: 5x5 m
Suchy basen – kolorowy zamek z tysiącami kolorowych piłeczek to atrakcja, której nie może zabraknąć na żadnej imprezie plenerowej. Gwarantujemy, iż ta atrakcja zapadnie najmłodszym uczestnikom zabawy głęboko w pamięć, a na samo jej wspomnienie na ich twarzach będzie malował się szeroki uśmiech.

Centrum Aktywności Ruchowej