Dmuchańce

Boisko pneumatyczne

Wymiary boiska 16m x 8m wysokość 2,3m.
Wykonane z bezpiecznego materiału dmuchanego, umożliwiającego bezpieczną zabawę dla dzieci.
Służy do prowadzenia zajęć piłkarskich, jak również organizacji pikników rodzinnych oraz mini turniejów.
Posiadamy 2 identyczne boiska.

dmuchańce wynajem pszczyna

Dmuchana zjeżdżalnia

Wysokość 5,6 m.
Dmuchane zjeżdżalnie są jedną z najciekawszych atrakcji dla najmłodszych. Po wyczerpującej wspinaczce na duże wysokości dzieci mogą z uśmiechem na twarzy wykonać kilkumetrowy zjazd w dół po miękkiej i sprężystej powierzchni. Wszystko przebiega bezpiecznie i jest gwarancją beztroskiej zabawy.

dmuchańce wynajem śląsk

Bramka piłkarska z matą celnościową

Bramka z matą jest niezastąpiona, kiedy gra się samemu lub tylko z bramkarzem – można do upadłego trenować strzały, ponieważ widać dokładnie, gdzie trafiło się piłką. Idealnie nadaje się do konkursów podczas pikników oraz turniejów.

dmuchańce wynajem pszczyna

Statek piracki

Dmuchany statek piracki zapewnia doskonałą zabawę. Jego ogromnym atutem jest element zjeżdżalni, który dodatkowo został uzupełniony o przestrzeń do beztroskiej zabawy. Całość jest z każdej strony wykończona ścianami, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas zabawy.

Zamek dmuchany

Wymiary: wysokość 3m, szerokość 3,6m, długość 4,6m

Zamki idealnie nadają się do zabawy najmłodszych dzieci. Najczęściej wypożyczane podczas urodzin i małych imprez rodzinnych.

 

Duża zjeżdżalnia „Tygrys”

Wymiary: wysokość 7,5m, szerokość 5,5m, długość 9m

Nasza duża zjeżdżalnia „Tygrys” zapewnia doskonałą zabawę zarówno dla młodszych i starszych dzieci. Wysokość zjeżdżalni i długość ślizgu gwarantuje niezapomniane wrażenia uczestnikom zabawy.

 

Centrum Aktywności Ruchowej