Termin: 25 czerwca – 5 lipca
Zakwaterowanie: Ośrodek Kolonijno-Wczasowy Niezapominajka (ul. Rybacka 2a, 76-270 Ustka) – www.iwtur.afr.pl
Wiek uczestników: 8-16 lat
Cena: 1350 zł

Udogodnienia: Zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4- osobowych wyposażonych w pełne węzły sanitarne (WC, natrysk, umywalka). RTV w każdym pokoju. Ośrodek położony jest wśród sosnowego lasu na wydmie w odległości ok. 350 m od plaży i centrum miasta, teren ośrodka (2,5 ha) ładnie zagospodarowany – dużo zieleni i alejek spacerowych, ogrodzony, bezpieczny.

Na terenie ośrodka znajdują się stołówka, kawiarnia i sala kinowa z multimediami, bilard, gry zręcznościowe, miejsce do organizowania ognisk i grillowania. Aktywny wypoczynek umożliwiają dwa boiska do siatkówki plażowej, boisko do Beach Soccera, plac rekreacyjny wielofunkcyjny (siatkówka, siatkonoga, badminton), małe boisko do koszykówki, sala rekreacyjna wyposażona w stoły do ping-ponga, piłkarzyki, gry planszowe.

Cena zawiera: wyżywienie (3 posiłki dziennie), opiekę wykwalifikowanej kadry, opiekę medyczną, animatorów zapewniających niezapomniane wrażenia, gry i zabawy na plaży i obiektach sportowych, zajęcia sportowe, wycieczki, gry i zabawy terenowe, ubezpieczenie, transport.

UWAGA!

  • Wpłata zaliczki w wysokości 200 zł jest równoznaczna z potwierdzeniem zapisu i wpisaniem na listę uczestników.
  • Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zapisów i wpłat zaliczek.
  • Całość kwoty należy wpłacić do 15 czerwca.
  • W przypadku chęci otrzymania RACHUNKU prosimy o informację.

 

PRZEJDŹ DO ZAPISÓW

Centrum Aktywności Ruchowej
%d bloggers like this: